Zupnije.com | remsnik | mase in godovi

16.00–REMŠNIK: MIKLAVŽEVANJE V CERKVI

Pon.

4.12.

Barbara, mučenka, adolf Kolping, red.

Tor.

10.30–REMŠNIK: MAŠA za + TEREZIJO PRELOG in + pri

KOLARČU

V SPOMIN: MAŠA za + FELIKSA RAČNIK

·        Miklavževanje na Remšniku bo že danes 3.12 ob 16 uri. V Breznu pa v torek 5.12., ob 17.00 uri bo v dvorani Podvelka Mladi  bodo pripravili program. Starši in otroci, lepo vabljeni!

·        Remšnik: Sodelavci Kolpingove družine so pripravili adventne venčke, in jih lahko dobite.

·        Zaključujemo teden Karitas pod geslom: »Kje sem doma?« Danes je nedelja Karitas in dar, ki ga boste namenili, je namenjen za delovanje Karitas. Obenem se zahvaljujem vsem sodelavcem župnijske Karitas, za vse delo in prostovoljne ure.

·        Naj nam bo adventni venček spodbuda in pomoč za dobro pripravo na praznovanje Jezusovega rojstva.  Otroci in njihove družine so dobile adventne koledarje, in povabljeni k molitvi ob adventnem vencu ter akciji »otroci za otroke!«.

·        Mineva 100 let od Fatimskih dogodkov. Zato bo tudi v naši župniji v letošnjem adventu potovala Marija fatimska romarica od družine do družine, in se bomo ob njej zbirali, molili in se tako skupaj z Marijo pripravili na Gospodovo rojstvo.  Zato družine povabljene, da Marijo sprejmete(en ali dva večera), napišete kratek vtis in jo potem posredujete naprej!

·        Zavod A. M. Slomška vabi na Miklavžev koncert, ki bo 4.12. 2017 ob 18h v športni dvorani Vrbanska, v Mariboru.

Župnik g. Jože Motaln je dosegljiv na GSM: 031/583-626